KATEGORİLER
SİSTEM NASIL ÇALIŞIR?


Benim Pazarım 'da yapılan alışverişlerde, alıcı-satıcı arasında güvenli ödeme ve ürün teslimi olanağı sağlayan uygulamalara “Güvenli e-Ticaret” adı verilir.

Güvenli E-Ticaret alışverişlerinin temel farkı, benimpazarim.com’un alışveriş ve ödeme sürecini başından sonuna kadar kontrol etmesidir.

Standart ilanlar üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme ve ürün teslimi tamamen alıcı ve satıcının sorumluluğu altındadır.

Güvenli E-Ticaret ilanları üzerinden yapılan işlemlerde, benimpazarim.com’un etkin denetimi ile alıcı ve satıcı arasındaki işlemlerin bütün aşamalarında sıkı takibi söz konusudur. Tüm bu aşamalar benimpazarim.com Güvenli E-Ticaret aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Güvenli E-Ticaret sistemi ile satış yapan kullanıcıların ödeyeceği ücret, ürün satış bedeli üzerinden hesaplanan bir komisyonla karşılanmaktadır.

Kredi Kartı İle Ödeme Sisteminiz Güvenli mi?

Evet, Benimpazarim.com sitesi GEOTRUST gelişmiş şifreleme sistemi(256 bit) SSL ile korunmaktadır. Ayrıca kredi kartı işlemleriniz için IYZICO altyapısını kullanmaktayız.. Kredi kartı ile ödediğiniz tutar IYZICO tarafından bloke edilmekte olup onayınız ardından komisyon oranı kesildikten sonra para satıcıya havale edilir. Onaylamadığınız sürece paranız benimpazarim.com ve satıcı tarafından kuıllanılamaz.